احداث ۱۰ هزار واحد مسکن محرومین در کشور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خبر داد:
احداث ۱۰ هزار واحد مسکن محرومین در کشور
چهارشنبه, 09/28/1397 - 08:01
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از احداث ۱۰ هزار واحد مسکن محرومین در کشور توسط بسیج خبر داد و گفت: تا پایان امسال هشت هزار گروه جهادی محله محور در کشور تشکیل می‌شود.
احداث ۱۰ هزار واحد مسکن محرومین در کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامحسین غیب پرور با اشاره به رویکرد بسیج در ساخت مسکن محرومین در کشور اظهار کرد: بسیج تاکنون ۱۰ هزار و ۹۹۰ گروه جهادی در کشور ایجاد کرده که چهار هزار گروه آن تنها طی یک سال و نیم اخیر شکل‌گرفته است.

 

وی با اشاره به امضای تفاهم‌نامه مشترک بسیج با کمیته امداد در خصوص ساخت مسکن محرومین افزود: بر اساس تفاهم‌نامه مشترک، ۱۰ هزار واحد مسکونی را بسیج در مناطق مختلف کشور خواهد ساخت که بخشی از آن تاکنون به بهره‌برداری رسیده است.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به ساخت مسکن در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه گفت: بخشی از این مسکن توسط سپاه‌های استانی از طریق منابع بسیج و خیرین و بخشی دیگر با منابع دولت احداث‌شده است که تنها در یک‌فاز ۷۰۰ واحد و در فاز دیگر ۲۰۰ واحد آن به بهره‌برداری رسیده است.

 

غیب پرور از تشکیل گروه‌های جهادی محله محور در کشور خبر داد و گفت: به ازای هر پایگاه مقاومت در کشور یک گروه جهادی در حال شکل‌گیری است که تاکنون ۳۰۰۰ گروه جهادی محله محور در کشور تشکیل‌شده است.

 

وی با بیان اینکه بسیج در فاز اول برنامه باید ۳۸ هزار گروه جهادی محله محور را تشکیل دهد تصریح کرد: بسیج تا پایان سال با تشکیل ۵۰۰۰ گروه جهادی محله محور جدید ۸۰۰۰ گروه جهادی محله محور را در سطح کشور تشکیل خواهد داد.

 

منبع: فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.