دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج:

انعکاس اثرگذاری راهیان نور از طریق رسانه، یکی از دغدغه های ماست

سردار سلیمانی گفت: این هنر ماست که بتوانیم احساس زائران را به بصیرت تبدیل کنیم و رسانه، یکی از دغدغه های اصلی راهیان نور است تا بتواند پیام و اثرگذاری راهیان نور را انتقال دهد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار یعقوب سلیمانی دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در پانزدهمین جلسه این قرارگاه مركزی راهیان نور که صبح امروز به صورت «ویدئوكنفرانس» در معاونت فاوای سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، اظهار داشت: این جلسه به منظور ارتقاء «طرح ها و برنامه های رسانه ای راهیان نور» و «جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور»؛ برگزار شده است و باید در حوزه رسانه ای عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور، انسجام و هماهنگی بیشتری از سوی مسئولان راهیان نور و رسانه ها صورت بگیرد.

 

وی ادامه داد: در سفر اخیری که به مناطق عملیاتی جنوب کشور داشتم، طی بازدید از رزمایش فرهنگی بصیرتی راهیان نور در اردوگاه شهید باکری خرمشهر،اردوگاه شهید حبیب الهی و مسعودیان اهواز، از نزدیک شاهد اثرگذاری این رزمایش بر روی زائران دانش آموز بودم و رسانه ها می توانند انتقال دهنده احساس این زائران باشند.

 

سردار سلیمانی با بیان اینکه امسال قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج نگاه ویژه ای بر روی انسجام و هماهنگی رسانه ها با راهیان نور دارد، تاکید کرد: این هنر ماست که بتوانیم احساس زائران را به بصیرت تبدیل کنیم و انعکاس اثرگذاری راهیان نور از طریق رسانه، یکی از دغدغه های ماست که باید روز به روز تقویت شود و از این طریق بتوانیم پیام معنوی و اثرگذاری راهیان نور را در جامعه منعکس کنیم.

 

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با اشاره به اینکه جشنواره سرزمین نور یکی از دستاوردهای راهیان نور محسوب می شود، افزود: تاکید داریم که جشنواره ملی سرزمین نور در تمام استان های کشور به صورت استانی برگزار شود و در اسفند ماه شاهد برگزاری اختتامیه این جشنواره ملی در خرمشهر باشیم و از برگزیدگان آن تجلیل به عمل آوردیم چرا که این عزیزان در مسیر ثبت احساسات و عواطف خود در سفر راهیان نور در موضوعات ادبی و هنری، اثری خلق نمودند.

 

سردار سلیمانی تصریح کرد: اثرگذاری اردوهای راهیان نور برای ما اهمیت زیادی دارد و امسال هم شاهد غنای بیشتر و اثرگذاری این اردوهای معنوی خواهیم بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.