پیشرفت‌های علمی بسیج باید در کشور بکار گرفته شود

معاون ستاد کل نیروهای مسلح:
پیشرفت‌های علمی بسیج باید در کشور بکار گرفته شود
یکشنبه, 09/18/1397 - 13:08
معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به پیشرفت‌های علمی بسیج، گفت: این پیشرفت‌ها زمانی می‌تواند ما را به پیشرفت واقعی برساند که به خوبی بکار گرفته شود.
پیشرفت‌های علمی بسیج باید در کشور بکار گرفته شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار محمدجواد زاده‌کمند معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای اقشار بسیج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنچه امروز در این نمایشگاه عظیم مشاهده می‌شود بسیار امیدوار کننده و ارزشمند است.

 

وی افزود: قطع به یقین امروز جامعه ما بیش از هر زمان دیگری به تحولات اینچنینی نیازمند است. این تحولات فقط در حوزه‌های علمی نیست بلکه حضور بسیج همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند بیمه کننده این نظام و انقلاب است.

 

سردار زاده کمند با اشاره به به دستاوردهای عظیم بسیج برای انقلاب اسلامی تصریح کرد: در جایی که بسیج و تفکر بسیجی حاکم بوده، پیشرفت‌های عظیمی ایجاد شده است. الحمدلله پیشرفت‌های علمی در حوزه های مختلف مانند بسیج اساتید، بسیج دانش آموزی و بسیج دانشجویی، قابل تامل است.

 

وی درپاتصریح کرد: امیدوارم بتوانیم میان پیشرفت‌های عظیم علمی و کاربست آنها در کشور، ارتباط قوی و منطقی برقرار کنیم زیرا این پیشرفت‌ها زمانی می‌تواند ما را به پیشرفت واقعی برساند که به خوبی بکار گرفته شود.

 

معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در پایان خاطرنشان کرد: حضور بسیجیان در عرصه‌های علمی این نوید را می‌دهد که آینده‌ای بسیار درخشان در کشور را شاهد باشیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.