آیت الله نوری همدانی در دیدار سردار غیب پرور:

باید فضای مجازی از دست دشمنان نظام خارج شود

این مرجع تقلید با بیان این که شجره طیبه بسیج رمز بقای انقلاب است، گفت: باید فضای مجازی از دست دشمنان نظام خارج شود که در این مسیر نیاز به روحیه و حرکت بسیجی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، آیت الله نوری همدانی ظهر امروز در دیدار سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: بسیج شجره طیبه ای است که با ابداع امام خمینی (ره) زمینه ساز ثمرات زیادی بوده است در واقع کلمه بسیج دارای ارزش های فراوانی است.

 

وی ادامه داد: انقلاب برای حمایت از محرومین و مظلومین به وجود آمد در واقع فرهنگ بسیجی موجب پیروزی شد و استبداد را کنار زد و بعد از آن نیز در جنگ تحمیلی نیز این بسیجیان وارد عرضه شدند تا دشمن را شکست داد.

 

آیت الله نوری همدانی افزود: امروز بسیج در همه عرصه ها تاثیرگذار است به خصوص گروه های جهادی توانسته در دل محرومین و مستضعفین جا بگیرد و گره گشای مشکلات باشد.

 

وی افزود: مستضعفان جهان چشم به بسیج دوخته است که نشان از دامنه دار بودن کار بسیج و مهم بودن این فرهنگ در جهان است.

 

آیت الله نوری همدانی مدافعان حرم را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: این شهدای مدافع حرم ثمره فرهنگ بسیجی است که در کشور رشد پیدا کرده و ثمره آن در محور مقاومت و پیروزی های مداوم منطقه شکوفا شد.

 

وی تصریح کرد: یکی از وظایف دیگر بسیج حفظ دستاوردهای انقلاب است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

این مرجع تقلید ابراز داشت: دشمن در فضای مجازی میدان گرفته است که باید این فضا از دست دشمن گرفته شود وباید به این فضا تسلط کامل پیدا کنیم.

 

وی خاطر نشان کرد: امروز همه نیروی نظام باید با تمام قوا به میدان بیایند تا دشمنان نظام را در این جنگ اقتصادی شکست دهیم.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.