جامعه‌ای که شهادت در آن ماندگار شود شکست نمی‌خورد

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
جامعه‌ای که شهادت در آن ماندگار شود شکست نمی‌خورد
پنجشنبه, 09/01/1397 - 14:09
فرمانده‌کل سپاه گفت: براساس بیانات رهبر معظم انقلاب، یاد و نام شهدا باید روز به روز در جامعه ما رواج یابد و در این صورت مسئله شهادت در جامعه ما ماندگار می‌شود و در چنین جامعه‌ای دیگر شکست وجود ندارد.
جامعه‌ای که شهادت در آن ماندگار شود شکست نمی‌خورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار محمدعلی جعفری پیس از ظهر امروز در کنگره ملی سرداران و 1400 شهید خط شکن شهرستان فلاورجان ضمن تبریک میلاد پبامبر و امام جعفر صادق و هفته وحدت اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند جلسات بزرگداشت  شهدا ادامه همان راه شهدا است و روز به روز باید یاد شهدا درجامعه ما رواج پیدا کند چون اگر چنین شد دیگر شکست وجود ندارد.

  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: به خاطر دارم در تمامی عملیات ها نقش لشکر امام حسین و  لشکر نجف اشرف غیرقابل انکار بود، حاج احمد کاظمی دریکی از عملیات ها خواست دشمن را دور بزند  از همین لشکر خط شکن فلاورجان استفاده کرد.

  وی افزود: این شجاعت و شهامت برگرفته از ایمان مردم فلاورجان بود، که با همین تفکر در مقابل جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی دشمن هم ایستادگی خواهیم کرد.

  سردار جعفری یادآور شد: تعداد شهدای برخی از استان ها به اندازه شما نیست که جای تقدیر و تشکر دارد.

  وی اضافه کرد: شهدا مایه رونق حیات معنوی یک جامعه هستند، این حیات معنوی یعنی هدف داری و و روحیه داشتن در یک جامعه و احساس هویت داشتن و عدم توقف، که همه عزت جامعه هم به همین است.

  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: شهدا تا  زنده هستند با جسم خود  و وقتی شهید شدند با جان خود به مردم خدمت می کنند و روحیه، امید و نداشتن خوف و ترس به مردم می دهند.

  وی ادامه داد: برخی وادادگان کشور را دچار مشکل می کنند و این وادادگی  از اهداف دشمنان است.

  سردار جعفری گفت: شهدا پس از شهادتشان نطق شان باز  می شود ولی برخی از مسئولان گوششان سنگین است و پیام های شهدا را درست نمی شنوند، اگر شهدا واسطه بشوند و بشنویم  این گرایش به استکبار جهانی از بین می رود این ضعف هایی که در ماست به خاطر این است که صدای شهدا نمی شنویم.

  وی افزود:علت اینکه نطام باقی مانده و ازبین نرفته شهادت طلبی ها و وارد میدان شدن هاست،  بدانید تا  وقتی که شهادت طلبی در همین سطح وجود داشته باشد هیچ کشوری نمی تواند به ما نگاه چب داشته باشد.

  فرمانده سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حیات انقلاب اسالامی بر روحیه  استکبار ستیزی است نتیجه آن هم  افول اقتدار و هیمنه آمریکا است؛ آمریکا امروز به مراتب ضعیف تر از چهل سال قبل است.

  وی اضافه کرد: آمریکا با حماقت خودش دنیا را تهدید می کند در حالی که نمی تواند یک آتش را خاموس کند برای دوشیدن گاو شیرده سعودی ایران را تهدید می کند.

  سردار جعفری تاکید کرد: در هشت سال دفاع  مقدس و در برابر برنامه 40 ساله ایران که نتیجه اش بر هم خوردن برنامه های آمریکا بود، ما نه تنها دفاع کردیم بلکه جنایکاران را تنبیه کردیم، امروز انقلاب ما به کشورهای دیگر همچون یمن صادر شده است.

  وی ادامه داد: در پشت حوادث سال 78 و فتنه 88 و دی ماه گذشته آمریکا بود، آمریکا درحوادث هسته ای، در رویای خاورمیانه بزرگ شکست خورد و در جنگ اقتصادی امروز هم شکست خواهد خورد.

  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: رژیم کودک کش اسرائییل به جایی رسیده است که دیگر نمی تواند جلوی مردم غزه بایستد، مردم  ایران نیز محکم و مقتدر به راه خود ادامه می دهند، چرا که ایستادگی و مقاومت نتیجه داده است.

  سردار جعفری عنوان کرد: امروز رسما کسی را سر می برند و تکه تکه می کند و او حمایت  می کند چطور می شود با این کشور کنار آمد نکته مهمی که همه ما باید توجه کنیم و آن را اصل  و اساس خود در ارتباط با بیگانگان قرار دهیم این این است که به یقین آنها جز با عدول از سرمایه دینی، دست از ما بر نخواهند داشت.

  انتهای پیام/  

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.