رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مناطق محروم همدان بازدید کرد

صبح امروز؛
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مناطق محروم همدان بازدید کرد
چهارشنبه, 08/23/1397 - 09:34
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مناطق محروم و حاشیه شهر همدان بازدید کرد و در جمع معتمدان این محلات حاضر شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مناطق محروم همدان بازدید کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح چهارشنبه پس از بازدید مناطق محروم و حاشیه ای شهر همدان در مسجد حضرت رقیه (س) کوی حضرت ولیعصر حاضر شد.

 

وی در بازدید از مجموعه فرهنگی و ورزشی شهید اشرفی اصفهانی در منطقه ولیعصر همدان اظهار داشت: اینجا کانون جوشان فعالیت جوانانی است که بدون چشمداشت آستین بالا زده و از هیچ چیز همه چیز ساخته‌اند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه  کسانیکه به دنبال الگوی حرکت جهادی هستند باید اینجا را ببینند، افزود: با توجه به مشکلات موجود در کشور چشم امید به سمت کسانی است که احساس درد دارند.

 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که باید به دنبال تربیت ۸ میلیون جوان مومن انقلابی باشیم، اظهار داشت: باید بگوییم این جوانان هم‌اکنون وجود دارند و ما فقط باید آنها را به شبکه عظیم ملی تبدیل کنیم.

 

سردار غیب پرور بابیان اینکه اگر بچه‌های حزب الهی جهادی و انقلابی همدیگر را پیدا کنند بسیاری از مشکلات با توان بالای آنها قابل حل خواهد بود، در پاسخ به پیشنهاد ایجاد یک کانون تربیت هنر در این منطقه، اظهار داشت: ایجاد یک کانون تربیت هنر در این منطقه ایده خوبی است.

 

وی بابیان اینکه مشکل ما در سپاه این است که برخی دچار مشکلات اداری شده‌ایم، گفت: اگر ساختار شکنی کنیم اگرچه ممکن است روند طول بکشد اما واگذار کردن کار به اینگونه جوانان نتیجه موفق آمیزی خواهد داشت.

 

وی بابیان اینکه ۸ میلیون جوان انقلابی مومن با انگیزه در کشور وجود دارد، گفت: اگر جوانان را حمایت کنیم و سرعتشان را کم نکنیم اتفاقات بسیاری خوبی در کشور می‌افتد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.