رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مناطق محروم و حاشیه شهر همدان بازدید کرد و در جمع معتمدان این محلات حاضر شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح چهارشنبه پس از بازدید مناطق محروم و حاشیه ای شهر همدان در مسجد حضرت رقیه (س) کوی حضرت ولیعصر حاضر شد.

 

وی در بازدید از مجموعه فرهنگی و ورزشی شهید اشرفی اصفهانی در منطقه ولیعصر همدان اظهار داشت: اینجا کانون جوشان فعالیت جوانانی است که بدون چشمداشت آستین بالا زده و از هیچ چیز همه چیز ساخته‌اند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه  کسانیکه به دنبال الگوی حرکت جهادی هستند باید اینجا را ببینند، افزود: با توجه به مشکلات موجود در کشور چشم امید به سمت کسانی است که احساس درد دارند.

 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که باید به دنبال تربیت ۸ میلیون جوان مومن انقلابی باشیم، اظهار داشت: باید بگوییم این جوانان هم‌اکنون وجود دارند و ما فقط باید آنها را به شبکه عظیم ملی تبدیل کنیم.

 

سردار غیب پرور بابیان اینکه اگر بچه‌های حزب الهی جهادی و انقلابی همدیگر را پیدا کنند بسیاری از مشکلات با توان بالای آنها قابل حل خواهد بود، در پاسخ به پیشنهاد ایجاد یک کانون تربیت هنر در این منطقه، اظهار داشت: ایجاد یک کانون تربیت هنر در این منطقه ایده خوبی است.

 

وی بابیان اینکه مشکل ما در سپاه این است که برخی دچار مشکلات اداری شده‌ایم، گفت: اگر ساختار شکنی کنیم اگرچه ممکن است روند طول بکشد اما واگذار کردن کار به اینگونه جوانان نتیجه موفق آمیزی خواهد داشت.

 

وی بابیان اینکه ۸ میلیون جوان انقلابی مومن با انگیزه در کشور وجود دارد، گفت: اگر جوانان را حمایت کنیم و سرعتشان را کم نکنیم اتفاقات بسیاری خوبی در کشور می‌افتد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.