آغاز دومینوی نابودی آمریکا/شهدا برای اعتلای اسلام قیام کردند

سردار غیب پرور در قزوین:
آغاز دومینوی نابودی آمریکا/شهدا برای اعتلای اسلام قیام کردند
سه شنبه, 08/22/1397 - 11:30
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه شهدا برای اعتلای دین اسلام قیام کردند، گفت: دومینوی نابودی آمریکا آغاز شده و هر روز بیشتر به ضعف و نابودی آمریکا نزدیک می شویم.
آغاز دومینوی نابودی آمریکا/شهدا برای اعتلای اسلام قیام کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سومین روز از کنگره سه هزار شهید قزوین با محوریت اجلاسیه جامعه زنان روز سه شنبه با حضور سردار غلام‌حسین غیب پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و چهار هزار نفر از بانوان استان از اقشار مختلف دانش آموزان، کارمندان، طلاب، حوزه های مقاومت بسیج محلات در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار شد.

 

سردار غلام‌حسین غیب پرور در این اجلاسیه با تقدیر از مقام خانواده شهدا اظهار کرد:مردم خوش به حال شما که توانستید اقامه کنید یاد و خاطره خانواده هایی را که تا قیامت مدیون آن هاییم.

 

وی افزود: بهترین تهیات تقدیم به مردم ولایتمدار قزوین که تقدیم ۳ هزار شهید بزرگترین شاهد بر این مدعاست، شهدایی که رمز بقای نقلاب اسلامی هستند شهدا ثابت کردند که در این دوران هم میتوان حسینی بود.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب ما با همه عظمتی که دارد  یک مینیاتور است در مقابل عاشورا و قدر شهیدان ما خوب شاگری کردند در مقابل سید الشهدا و اگر شهدای ما در روز عاشورا بودند آن حادثه خونین اتفاق می افتاد که تا قیام قیامت دلهای مسلمانان جهان را به آتش کشید.

 

سردار غیب پرور بیان کرد: از بین شهیدان شما کسانی هستند که حتی یک بار امام بزرگوار را ملاقات نکردند تاریخ اسلام یک اویس قرن دارد اویسی که پیامبر اسلام را ملاقات نکرد ولی وجودش عشق به پیامبر بود، شهیدان ما هم بسیاری شان امام را ندیده بودند ولی عاشق امام  رهبری بودند و در این بار جان خود را فدا کردند.

 

وی خاطر نشان کرد: سلام خدا بر شهید ابوترابی که هر مصیبتی و هر رنجی را تحمل کردند که درس آزادگی و صبر را به آزادگان آموختند و در قله قرار گرفتن ابوترابی مختص دوران اسارات نبود و هنوز که هنوز است بسیاری از آزادگان ا به ایشان به چشم یک الگوی بزرگ نگاه می کنند.

 

رئیس سازان بسیج مستضعفین گفت: خوشا به سعادت مردم قزوین که چه تربیت شدگانی تحویل کشور دادند چرا که شهدای شما مختص قزوین نیست، شناسنامه و هویت مردم ایران شهیدان ما هستند و دنیا باید ما را با شهیدانمان بشناسد، چرا که شهیدان ما کسانی بودند که برای دنیا حرکت نکردند.

 

سردار غیب پرور عنوان کرد: شهید بابایی، رجایی و ابوترابی و همه شهیدان قزوینی نشان از تربیت صادقانه در قزوین بود. شهدا برای اعتلای اسلام قیام کردند، بی ادعا و بی توقع جان خود را نثار کردند و از این رو امام بزرگوار ما دستور دادند و با کلام امام جوانان با جانشان راهی شدند و با خدا معامله کردند.

 

وی گفت: مردم، شهیدان شما بزرگترین سرمایه وجودشان یعنی عمر را نثار کردند و ای کاش ما گوش شنوایی داشتیم تا از خود شهیدان می شنیدیم که بگویند پاسداری از انقلاب اسلامی فقط و فقط قیمتش ماندن شما در خط انقلاب اسلامی است.

 

شکست های پی در پی آمریکا در منطقه حاصل اتحاد مسلمین است

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به موج بیداری اسلامی در منطقه گفت: بیداری اسلامی در منطقه سبب شده تا آمریکا در سالیان گذشته روزهای سختی داشته باشد و دلسردی های پی درپی این سلطه گر در سایه این بیداری اسلامی تحقق یافت.

 

آغاز دومینوی نابودی آمریکا

 

سردار غیب پرور عنوان کرد: قطعات این دومینوی نابودی آمریکا امروز یک به یک پشت سر هم چیده می شود و هر روز ما بیشتر به ضعف و نابودی استکبار نزدیک می شویم.

 

وی بیان کرد: ضعف آمریکا در سالیان گذشته سبب شده است تا دست به دامان آل سعود شود چرا که میداند آینده ای برای آمریکا در جهان وجود ندارد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور عنوان کرد: دست اتحاد مسلمانان جهان امروز محکم تر شده است و این تحقق وعده الهی است و مطمئن هستیم امت محمد(ص) آینده ی جهان را در دست خواهد گرفت، شاید طولانی مدت  سخت باشد ولی قطعا پاسخ محکمی بر همه ظلم هایی است که سالیان سال به مردم مظلوم مسلمان در سراسر جهان بوده است.

 

وی گفت: مردم یمن نزدیک به چهل سال است که این سختی را آغاز کرده اند ولی همچنان محکم در راه خود استوارند و این نمونه همان تلاشی است که ما سال ها  برای مبارزه با استکبار در اشکال مختلف داشته ایم.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین  خاطرنشان کرد: همه مسلمانان جهان امروز از ظلم اسکتبار در سختی هستند، نسل کشی، جنگ  تحریم های اقتصادی همه تلاشی است که آمریکا در مقابل مسلمانان با کمک متحدان خود به کار بسته است، اما آمریکا باید بداند ما مقاومت را آموخته ایم و باهمه سختی ها در تلاشیم تا این مشکلات را به حداقل برسانیم  معتقدیم که باید مدیریت درست صورت گیرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.