آغاز رزمایش بزرگ «اقتدار عاشورایی» بسیج در کردستان

صبح امروز صورت پذیرفت؛
آغاز رزمایش بزرگ «اقتدار عاشورایی» بسیج در کردستان
دوشنبه, 06/26/1397 - 09:22
رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ با اعلام رمز «یا حسین» توسط فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز دوشنبه 26 شهریورماه در کردستان آغاز شد.
آغاز رزمایش بزرگ «اقتدار عاشورایی» بسیج در کردستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ با اعلام رمز «یا حسین» توسط فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز دوشنبه 26 شهریورماه در کردستان آغاز شد.

 

همزمان با نمایش اقتدار گردانهای بیت المقدس از نهم تا بیست و نهم شهریور ماه، ستون کشی برای خدمت رسانی  گروه جهادی از بسیجیان به حاشیه شهرها نیز، از جمله برنامه های تدارک دیده ای است که با هدف ایجاد امید در بین مردم و یاس و ناامیدی در بین دشمنان در استان کردستان نیز در حال انجام است.

 

امروز بسیجیان استان کردستان با رمز یا رسول الله، رزمایش خدمت رسانی را آغاز کردند و بر این اساس همراه با گروه جهادی در سراسر کشور، اقتدار بسیج و برنامه های آن برای محرومیت زدایی و خدمت رسانی را به نمایش گذاشتند.

 

حضور 1500 نفر از بسیجیان شهرستان سنندج در رزمایش اقتدار سپاهیان محمد رسول الله (ص)

 

حسن عسگری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سنندج در حاشیه ی این رزمایش اظهار کرد: اکنون که چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد دشمن از ناامنی مرزهای کشور ناامیدشده و جنگ اقتصادی علیه کشور راه انداخته است که با ولایتمداری می توان توطئه اقتصادی دشمن را نابود کرد.

 

وی با تاکید به اینکه امروز شجره طیبه بسیج با اتکا به قدرت نظامی و ولایت با صلابت تمام به حرکت خود ادامه می‌دهد افزود: در این راه دشمنان اسلام از هر توطئه ای برای اسلام و انقلاب هراسی بسیجیان استفاده می کنند.

 

وی افزود: در طول تاریخ انقلاب اسلامی ، بسیج همواره ماموریت های مختلفی همچون دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی ، برخورد با منافقین ، خدمات رسانی به مردم ، خدمات محرومیت زدایی ، انواع رزمایش های مختلف در قالب سبک و شیوه ی خدمات رسانی به مردم  را همواره در دستور کارهای خود قرار داده است.

 

وی درخصوص پیام رزمایش محمد رسول الله (ص) نیز گفت: 1500 نفر از بسیجیان شهرستان سنندج در قالب سه گردان در رزمایش عاشورایی بسیج حضور دارند و در مسیر پیشرفت، خدمات رسانی به مستضعفین عالم از هیچ خدمتی دریغ نخواهیم کرد.

 

انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.