فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: سپاه در سطح ملی و در سطح استان از طریق هم‌افزایی با دیگر نهادها و ادارات برای رفع محرومیت‌ها گام برمی‌دارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار یدالله بوعلی در همایش سیاسی بصیرت‌افزایی فرهنگیان اداره‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هر جا با روحیه جهادی وارد عمل شدیم موفق شدیم، اظهار داشت: دشمنان به علت اینکه از قدرت بازدارندگی سپاه پاسداران می‌ترسند تلاش می‌کنند بین مردم و سپاه جدایی ایجاد کنند.

 

وی با بیان اینکه نیروهای سپاه از فرزندان همین مردم و آب و خاک هستند، افزود: سپاه در سطح ملی و در سطح استان از طریق هم‌افزایی با دیگر نهادها و ادارات برای رفع محرومیت‌ها گام برمی‌دارد.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: سپاه در طرح‌های کلان مانند افتتاح پروژه عظیم در بندرعباس به کمک دولت آمد و کشور را در تولید بنزین خودکفا کرد.

 

سردار بوعلی با بیان اینکه دشمن به خوبی از قدرت سپاه آگاه است، گفت: سپاه این قدرت را در سوریه، عراق و لبنان به دشمن ثابت کرده و چند روز پیش نیز با اقتدار به آنهایی که فرزندان ملت را در مریوان به شهادت رساندند جواب دندان‌شکنی داد.

 

فرمانده ارشد نظامی در کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: از دولت‌مردان می‌خواهیم که ترس به دل خود راه ندهند و با اقتدار برای حل مشکلات اقتصادی مردم تلاش کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.