فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی:

۳۵۰ تیم جهادی به مناطق محروم خراسان رضوی اعزام می شوند

فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: ۳۵۰ تیم جهادی با هدف خدمت رسانی گسترده به محرومان و مستضعفان به نقاط مختلف استان در قالب سازندگی، پزشکی و فرهنگی و آموزشی اعزام شده اند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) اظهار کرد: این رزمایش در سه مرحله در استان خراسان رضوی برگزار می‌شود که بخش اول آن توسط شهرستان‌ها، بخش دوم شهرستان مشهد و بخش سوم آن در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: علت نام‌گذاری این طرح به سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) عملیات افتخارآفرین کربلای ۵ توسط بسیجیان جان‌برکف کشور و پیروزی افتخارآفرین آن‌ها است.

 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) با بیان اینکه اولین اقدام در راستای رزمایش خدمت، اعزام تیم‌های جهادگر بسیجی به نقاط محروم استان است، گفت: ۳۵۰ تیم جهادی با هدف خدمت‌رسانی گسترده به محرومان و مستضعفان به نقاط مختلف استان در قالب سازندگی، پزشکی و فرهنگی و آموزشی اعزام‌شده‌اند.

 

وی ادامه داد: اعزام تیم‌های جهادی از نهم شهریورماه آغازشده و تا ۲۹ شهریورماه نیز ادامه دارد.

 

نظری با اشاره به بخش بعدی رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) در رزمایش خدمت، بیان کرد: این رزمایش در روز سه‌شنبه هم‌زمان با روز اول ماه محرم شروع‌شده که گردان‌های بیت‌المقدس در قالب ۱۷۲ گردان در سراسر استان را برای تمرین تاکتیکی آماده کرده‌ایم.

 

وی تصریح کرد: این رزمایش در صبح روز سه‌شنبه در ۲۸ اردوگاه در سراسر استان و اردوگاه قدس که مختص به بسیجی‌های مشهد است برگزار می‌شود.

 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) با اشاره به هدف از برگزاری این رزمایش در کشور، عنوان کرد: هدف از برگزاری این رزمایش امیدبخشی و اعلام آمادگی برای خدمت به مردم و محرومان و همچنین اعلام ایستادگی در برابر دشمنان خارجی است.

 

وی خبرداد: مجموعه سپاه و بسیج همان‌طور که پیش‌ازاین هم اعلام‌شده بود آماده همکاری با نهادها و ادارات مختلف برای همکاری و کمک‌رسانی برای پیشرفت با استفاده از ظرفیت‌های مردمی خود است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.