سپاهیان محمد رسول الله2 در استان بوشهر حرکت خود را آغاز کردند

لحظه به لحظه با رزمایش خدمت؛
سپاهیان محمد رسول الله2 در استان بوشهر حرکت خود را آغاز کردند
یکشنبه, 06/18/1397 - 09:46
رزمایش سپاهیان محمد رسول الله2 در همه شهرستان و بخش های مرکزی استان بوشهر با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت رسما آغاز شد.
سپاهیان محمد رسول الله2 در استان بوشهر حرکت خود را آغاز کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ رزمایش سپاهیان محمد رسول الله2 در همه شهرستان و بخش های مرکزی استان بوشهر با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت رسما آغاز شد.

 

براساس آمار غیر رسمی در هر شهرستان بیش از 6 هزار نیروی بسیجی با لباس رزم عملیاتی و بیش از 1هزار نیروی جهادگر به مردم در مناطق محروم خدمات عمرانی، فرهنگی، آموزشی، علمی، تربیتی و غیره ارائه می کنند.

 

برخی نوجوانان بوشهری در یک حرکت نمادین و خودجوش با توجه به دوران دفاع مقدس شناسنامه های خود را تغییر داده و پافشاری برای حضور در بالاترین سطح رزمایش دارند.

 

 

با توجه به اطلاع رسانی های قبلی همزمان با برگزاری رزمایش میدانی نیروهای بسیجی، جهادگران پزشکی با حضور در مناطق مختلف و کم برخوردار فعالیت خود را آغاز کرده و در حال ویزیت رایگان در حوزه مشاوره سبک زندگی، مشاوره درمانی و ویزیت در حوزه بیماری های شایعه شده در استان بوشهر هستند.

 

همزمان با رزمایش محمد رسول الله(2) پزشک عمومی، مشاور تغذیه، مشاور درمان، خدمات مامایی، ارزیابی خطرات 10 ساله قلب و عروق، خدمات دندان پزشکی و ویزیت رایگان خدمات مختلف پزشکی در روستای هلیله و بندرگاه، تنگک و بیش از 10 نقطه استان بوشهر خدمات ارائه می شود.

 

ارائه خدمات پزشکی در همه شهرستان های استان و نقاطی که قبلا براساس مشکلات مورد بررسی قرار گرفته است خدمات مشاوره های مختلف و درمانی انجام می شود.

 

جهادگران بوشهری که همزمان در حال فعالیت عمرانی در استان بوشهر هستند، نقاط محروم و دور دستی را برای ارائه خدمات انتخاب کرده اند که به دور از هرگونه دوربین و تشریفات رسانه ای است که خبرنگار سپاس در یک اقدام غیر منتظره توانست از ورود جهادگران در راه خدا تصاویری را خلق کند.

 

با توجه به اقدام سریع نیروهای بسیجی در فضای حقیقی برای به نمایش کشیدن اقتدار جمهوری اسلامی ایران برخی از فعالین شبکه های اجتماعی نسبت به این اقتدار واکنش نشان دادند و این حرکت را یک اقدام به موقع در مقابل اربده های دشمنان دانستند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.