حضور 34 گردان بیت المقدس لرستان در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله2

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خبر داد:
حضور 34 گردان بیت المقدس لرستان در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله2
یکشنبه, 06/18/1397 - 09:41
سردار مرتضی کشکولی گفت: 34 گردان بیت المقدس لرستان در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله2 حضور دارند.
حضور 34 گردان بیت المقدس لرستان در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله2

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه سپاه و بسیج در طول سال رزمایش های متفاوتی در عرصه های مختلف هوایی، دریایی و زمینی برگزار می کند، گفت: سپاه های استانی نیز به اجرای رزمایش خاص امنیتی و دفاعی می پردازند و امسال نیزبه لحاظ تهدیدهای تو خالی آمریکا و عملیات روانی فضا ملتهب شده رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله2 را جلو انداخته‌ایم.

وی با بیان این که رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله 1 در زمان دفاع مقدس برگزار شد،گفت: این رزمایش با حضور 34 گردان بیت‌المقدس در همه شهرستان‌ها و نواحی استان، گردان‌های امام علی و کوثر خواهران با حضور بسیجیان و نیروهای مردمی برای دفاع از منافع مردم برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان راهپیمایی در سطح شهرها را یکی از برنامه های این رزمایش دانست و اظهارداشت: با اجرای ستون‌کشی خیابانی با هدف نمایش قدرت و اقتدار بعد از طی مسیر تعیین شده به سبک اعزام های جبهه در دوران دفاع مقدس اتوبوس‌های حامل بسیجیان راهی اردوگاه های قدس می شوند.

سردار کشکولی هدف رزمایش را تقویت انسجام ملی و روحیه بسیجی دانست و بیان کرد: بسیجیان به صحنه می آیند که نشان دهیم همانند این40 سال همیشه آماده دفاع از کشور هستیم سلاح استراتژیک ما در برابر دشمن مردم هستند چراکه مایک نظام مردمی هستیم و هروقت دشمن تهدیدی کرده مردم در صحنه حاضر شده اند.

وی شعار این رزمایش را وحدت، ایستادگی و پیشرفت عنوان کرد و گفت: انقلاب ما متعلق به مردم است و ما آمده‌ایم که ثابت کنیم بسیج همواره از دستاوردهای مردم و انقلاب دفاع می‌کند.

به گفته فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان همزمان با این رزمایش از 9تا 29 شهریور 200گروه جهادی  از دانش آموزی، دانشجویی، سازندگی، فرهنگی و محرومیت زدایی روانه شهرها و روستاها می شوند و به ارائه خدمات فرهنگی، پزشکی، عمرانی و سازندگی می پردازند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.