آغاز رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاه محمدرسول الله 2 در همدان

سردار مظاهر مجیدی؛
آغاز رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاه محمدرسول الله 2 در همدان
شنبه, 06/17/1397 - 10:54
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با اشاره به آغاز رزمایش اقتدار عاشورائیان محمد رسول الله (ص) ۲در استان اظهار داشت:امروز استان همدان با حضور ۲۰هزار نفر بسیجی و مردمی شاهد انجام این رزمایش در منطقه قراویز است.
آغاز رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاه محمدرسول الله 2 در همدان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار مظاهر مجیدی، فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با اشاره به آغاز رزمایش اقتدار عاشورائیان محمد رسول الله (ص) ۲در استان اظهار داشت:امروز استان همدان با حضور ۲۰هزار نفر بسیجی و مردمی شاهد انجام این رزمایش در منطقه قراویز است.

فرمانده سپاه همدان از حضور ۲۵۰گروه جهادی در مناطق محروم این استان خبر داد و گفت: در این مرحله رزمایش محمد رسول‌الله(ص) با حضور ۵۰۰۰هزار نفرنیروی بسیجی انجام می گیرد.

وی بیان کرد: ۱۳۶ گروه از محلات،۲۳گروه پزشکی،۵گروه مهندسی،۲۶گروه مهندسی کشاورزی،۲۰گروه طلاب،۲۰گروه دانش آموزی و ۲۰گروه دانشجویی برنامه خدمت رسانی در قالب رزمایش خدمت به مناطق محروم استان دارند.

فرمانده سپاه استان همدان گفت:مرحله سوم رزمایش ۵مهرماه در مراکز استان ها برگزار می شود.

مجیدی ادامه داد: بسیجیان همدان در این رزمایش ولایتمداری و پایبندی به اصول انقلاب ونظام مقدس جمهوری اسلامی به منصه ظهور می گذارند.

وی تاکید کرد: دشمن بار دیگر از بسیجیان با غیرت و با بصیرت همدان سیلی خواهد خورد به طوری که قاب های عکس و تصویر های دوربین ها نمی توانند این عظمت بسیج در استان به نمایش بگذارند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.