فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: این رزمایش در ساوه با حضور سه گردان از گردان‌های بیت المقدس شهرستان به مدت ۲۴ ساعت برگزار می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش اطلاع رسانی بسیج، سرهنگ دوم پاسدار علی رسولی ، فرمانده سپاه ناحیه ساوه در حاشیه برگزاری این رزمایش به خبرنگاران با اشاره به برگزاری مرحله اول این رزمایش، گفت: این رزمایش در ساوه با حضور سه گردان از گردان‌های بیت المقدس شهرستان به مدت ۲۴ ساعت برگزار می‌شود.

سرهنگ پاسدار علی رسولی با اشاره به برگزاری سلسله رزمایش‌های اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد(ص) از ۹ لغایت ۲۹ شهریورماه در سراسر کشور با حضور هزار گردان بیت المقدس، عنوان کرد: از ۱۲ لغایت ۱۳ شهریورماه این رزمایش در ساوه با شعار "وحدت، ایستادگی و پیشرفت" برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این رزمایش را اعلام حضور و به نمایش گذاشتن آمادگی بسیج در برخورد با تهدیداتی شامل تهدیدات سخت، نیمه سخت و تهدیدات نرم دانست.

فرمانده سپاه ساوه با اشاره به برنامه‌هایی که در این رزمایش پیش بینی شده است، گفت: برنامه‌های متنوعی در این رزمایش پیش بینی شده است که سازماندهی اولیه بسیجیان، نمایش اقتدار بسیج با رژه خودرویی و ستون‌کشی در سطح شهر، پیاده‌روی روزانه و شبانه همراه با انفجارات، تمرینات رزمی و برنامه‌های فرهنگی است.

وی در ادامه به مرحله دوم رزمایش نیز اشاره کرد و گفت: بخش دوم رزمایش سپاهیان حضرت محمد(ص) با سرفصل خدمات رسانی به مناطق حاشیه‌نشین آغاز خواهد شد.

سرهنگ رسولی تصریح کرد: خدمات رسانی به حاشیه نشینان در قالب گروههای جهادی با حضور ۳۰ گروه جهادی سازمان یافته از تاریخ ۱۴ شهریورماه آغاز و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: خدمت رسانی به نقاط حاشیه‌ای با سه سرفصل شامل خدمات عمرانی، کارهای آموزشی و بهداشت و سلامت صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.