حل مشکلات جامعه عشایری کشور باید یکی از دغدغه های اصلی مسئولان باشد

سردار سپهر در نشست هم اندیشی فراکسیون عشایری مجلس و بسیج:
حل مشکلات جامعه عشایری کشور باید یکی از دغدغه های اصلی مسئولان باشد
سه شنبه, 05/02/1397 - 11:27


جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حل مشکلات جامعه عشایری کشوری باید در اولویت مسئولان قرار بگیرد و به یکی از دغدغه های اصلی در کشور تبدیل شود.
حل مشکلات جامعه عشایری کشور باید یکی از دغدغه های اصلی مسئولان باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار محمد حسین سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست هم اندیشی فراکسیون عشایری مجلس و بسیج که به منظور بررسی مشکلات جامعه کشاورزی برگزار شد، اظهار داشت: سازمان بسیج مستضعفین و سازمان بسیج عشایری کشور تلاش می کند که در زمینه حل مشکلات جامعه کشاورزی، هم افزایی خوبی با نهادها و سازمان ها داشته باشد.


وی ادامه داد: بسیج یک نهاد مردمی و انقلابی است و بر خودش تکلیف می داند که پیرو انتظارات مقام معظم رهبری در امر خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه قدم بردارد و مسائل و مشکلات مختلف در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی را مورد ارزیابی قرار می‌دهد و برای حل آن، اقدامات لازم را به مرحله عملی می رساند و جامعه عشایری کشور هم برایمان اهمیت زیادی دارد و حل مشکلاتشان باید به یکی از دغدغه های اصلی مسئولان تبدیل شود.


سردار سپهر تاکید کرد: بسیج از اوایل تشکیل انقلاب اسلامی، در کنار نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی بوده و نقش راهبردی و حضوری عزتمندانه داشته است.


جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حل مشکلات جامعه عشایری کشوری باید در اولویت قرار بگیرد، گفت: هدف ما از برگزاری چنین جلساتی، رسیدن به راه حلی جامع برای حل مشکلات جامعه کشاورزی است و یقینا هدف ما از برگزاری این جلسه، سخنرانی نیست و می خواهیم هر صحبتی که انجام می شود، به مرحله عمل برسد و این جلسه خروجی داشته باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.