مسلم معین سرپرست مرکز فضای مجازی سازمان بسیج شد

با حکم رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛
مسلم معین سرپرست مرکز فضای مجازی سازمان بسیج شد
پنجشنبه, 04/14/1397 - 11:21
مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
مسلم معین سرپرست مرکز فضای مجازی سازمان بسیج شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین با حضور سرتیپ پاسدار محمدحسین سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین، معاونت بازرسی و تعالی بسیج، معاونت فرهنگی، اجتماعی، معاونت فاوا و مسئولان رده های ستادی بسیج برگزار شد.

سردار سپهر در این مراسم در سخنانی با اشاره به آیات و روایات، قبول مسئولیت در نظام اسلامی را توفیق و برکت الهی دانست که منجر به مسئولیت و خدمت به جامعه اسلامی می شود.

وی با اشاره به ظرفیت های فضای مجازی برلزوم بهره گیری هرچه بیشتر از این فضا در خدمت به انقلاب اسلامی تاکید کرد.

در این مراسم از زحمات و تلاش های منصور امینی در طول دوران تصدی مسئولیت مرکز فضای مجازی بسیج تقدیر و مسلم معین به عنوان مسئول جدید این مرکز معرفی شد.

معین دکترای مدیریت رسانه و از فعالان عرصه فضای مجازی و رسانه است که در رسانه‌های مختلف و قرارگاه فضای مجازی دارای سوابقی ارزشمند است.

[[{"fid":"34430","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"link_text":null,"attributes":{"class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

[[{"fid":"34431","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"link_text":null,"attributes":{"class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.