با وجود وحدت و همدلی در بین مردم و مسئولان چشم دشمن کور خواهد شد/ نظام مدیریتی کشور در مقابل دشمن، خودباوری خود را افزایش دهد

سردار غیب‌پرور در آیین افتتاحیه ۲۰۰ واحد مسکونی برای زلزله‌زدگان:
با وجود وحدت و همدلی در بین مردم و مسئولان چشم دشمن کور خواهد شد/ نظام مدیریتی کشور در مقابل دشمن، خودباوری خود را افزایش دهد
دوشنبه, 04/11/1397 - 14:27
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما باید اذعان کنیم که بخشی از کاستی‌های اقتصادی متوجه دشمن است اما ملتی بزرگ، غیور و نجیب داریم که ارادت خود را به اسلام ثابت کرده اند و با وجود وحدت و همدلی در بین مردم و مسئولان چشم دشمن کور خواهد شد.
با وجود وحدت و همدلی در بین مردم و مسئولان چشم دشمن کور خواهد شد/ نظام مدیریتی کشور در مقابل دشمن، خودباوری خود را افزایش دهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامحسین غیب‌پرور در آیین افتتاحیه ۲۰۰ واحد مسکونی برای زلزله‌زدگان زیرپوشش سازمان بهزیستی کرمانشاه اظهار داشت: پس از وقوع زلزله 7.3 ریشتری در استان کرمانشاه طی ۴۵ روز نخست کار آواربرداری و اقدامات اولیه انجام و اولویت به بازسازی روستاها داده شد.

وی افزود: مددجویان سازمان بهزیستی در اولویت بودند و بسیاری از آنها مشکلات معلولیت جسمی دارند و در آن روزها متحمل مشقت زیادی شدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در موضوع بازسازی تمام سپاه‌های استانی حضور داشتند، خاطرنشان کرد: این کار امروز به همت خیران صورت گرفته و کلید ۲۰۰ واحد بازسازی شده را تحویل مردم می‌دهیم.

وی تصریح کرد:‌ این زلزله برای همه ما غم داشت و داغ ما هنوز التیام پیدا نکرده، اما در کنار این غم درس‌های بزرگی گرفتیم که اگر باهم باشیم و همت کنیم کارهای بزرگی می‌شود انجام داد و نقطه آغار آن هم حضور حضرت آقا در این مکان بود که شور و نشاط در همگان ایجاد کرد. سردار غیب‌پرور افزود: در زمانی که نظام و مردم شریف با مشکلاتی مواجه هستند با این وحدت و همبستگی کارهای بزرگی می‌توان انجام داد .

سردار غیب‌پرور با اشاره به حضور تمام دستگاه‌ها در بازسازی، گفت: امیدواریم دیگر شاهد این حوادث نباشیم و با بلندای تلاش مردم و مسئولان بر مشکلات فائق آییم تا چشم دشمن از این قدرت و عظمت کور شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ما باید اذعان کنیم که بخشی از کاستی‌های اقتصادی متوجه دشمن است اما ملتی بزرگ، غیور و نجیب داریم که ارادت خود را به اسلام ثابت کرده اند و با وجود وحدت و همدلی در بین مردم و مسئولان چشم دشمن کور خواهد شد.

سردار غیب پرور گفت: مطالبه به حق مردم از نظام مدیریتی کشور این است که به یک خودباوری بیشتری برسیم، چرا که دشمنی دشمن عیان شده و آنها در دشمنی از هیچ چیز دریغ نمی کنند.

سردار غیب پرور گفت: خطاب من به مسئولان- که خودم یکی از آنان هستم- این است که به خود بیاییم، ظرفیت های ما کم نیستند ما باید پرهیزگاری و صبر پیشه کنیم و نقشه دشمن را بشناسیم و قدم های خود را محکم کنیم همانطور که خداوند متعال می فرمایند: نترسید و به وعده خدا اعتماد کنید که اگر مومن باشیم دشمن به ما نمی تواند ضرری بزند.

وی ادامه داد: رییس جمهور خام امریکا گفت: شما 40 سالگی انقلاب را نخواهید دید اما به کوری چشم او ملت ایران 400 سالگی انقلاب را هم جشن خواند گرفت.

سردار غیب پرور در پایان تاکید کرد: مردم در مطالبه گری های خود مراقب موج سواری عناصر دشمن باشند.

شایان ذکر است براساس تفاهم نامه ای که بین سازمان بسیج سازندگی، استانداری کرمانشاه، سازمان بهزیستی و بنیاد مسکن، مقرر شد 314 واحد مسکونی برای مدد جویان سازمان بهزیستی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ساخته شود. سردار غلامی رییس سازمان بسیج سازندگی در این رابطه افزود: رده های بسیج در مجموع 729 واحد مسکونی تخریب شده را در دست احداث دارند که 314 واحد آن برای مددجویان بهزیستی و مابقی واحدها به سایر هموطنان زلزله زده اختصاص داده می شود.

در پایان این مراسم کلید منازل احداث شده به 6 نفر از مددجویان سازمان بهزیستی به نمایندگی از 200 خانواده ای که منازل آن ها آماده شده است تحویل گردید.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.