رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به یُمن انقلاب اسلامی امروز رژیم کودک‌کش صهیونیستی با صحنه‌ای مواجه شده که شکست آن را در منطقه در پی دارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز قدس، روز حیات اسلام در برابر رژیم کودک‌کشی است که نه به اخلاقیات توجه دارد و نه به هیچ ارزش اخلاقی وابسته است.

وی افزود: از روز اول نطفه این رژیم خراب و با دسیسه مستکبرین به وجود آمد و امروز هم که کماکان شاهد هستیم، جنایات این رژیم در منطقه ادامه دارد؛ اما به یُمن انقلاب اسلامی امروز رژیم کودک‌کش با صحنه‌ای مواجه شده که شکست آن را در منطقه در پی دارد.

سردار غیب‌پرور تاکید کرد: آرمان همه ما نابودی رژیم صهیونیستی است.

سردار غیب‌پرور تصریح کرد: حضور پرشکوه مردم در این راهپیمایی معنادار است که امیدوارم مسئولین کشور و دشمنان انقلاب این پیام را به خوبی دریافت کنند. ملت با بصیرت ایران راهشان را به خوبی انتخاب کردند و آن راه ایستادگی، مقاومت و دین‌داری است.

وی با اشاره به ادعای برداشته شدن سایه جنگ از کشور، خاطرنشان کرد: استقامت، پایداری و ولایت مداری مردم و هدایت مدبرانه رهبری است که سایه هر گونه جنگی را از کشور برداشته است. شاید برخی عنوان کنند که با انجام فلان کار سایه جنگ از کشور برداشته شد، ولی اینطور نیست. اگر آمریکا و رژیم صهیونیستی بداند با ملتی سست و غفلت زده مواجه است، حتی یک ساعت برای شروع جنگ تاخیر نمی‌کند.

سردار غیب پرور شرط فتح و پیروزی را ایستادگی و مقاومت دانست و عنوان کرد: امروز ایران در عملیات روانی، فرهنگی و تحریم اقتصادی به سر می‌برد که این حجم از فشار علیه یک کشور در تاریخ بی سابقه است.

توان موشکی خط قرمز است

رئیس سازمان بسیج مستضعقین همچنین در گفت‌وگو خبرگزاری تسنیم، درباره درخواست غربی‌ها برای مذاکره درباره توان موشکی کشورمان، گفت: توان موشکی کشورمان جزو خطوط قرمز است.

وی با بیان اینکه توان دفاعی کشورمان قابل مذاکره نیست، ادامه داد: امروز به همت جوانان کشورمان، دست‌رنج خودمان را تولید کرده‌ایم و به عنوان ابزار دفاعی از آن در صورت لزوم استفاده می‌کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعقین با تاکید بر اینکه هیچ‌گاه توان دفاعی خود را از دست نمی‌دهیم، افزود: قطعاً درباره توان موشکی مذاکره‌ای با طرف‌های غربی انجام نخواهیم داد و این کار شدنی نیست.

سردار غیب‌پرور با بیان اینکه مشکل طرف‌های غربی با ایران مسئله‌ هسته‌ای و موشکی کشورمان نیست، اظهار داشت: اینها به کمترین چیزی که به آن راضی می‌شوند این است که ما بگوییم اسلام و انقلاب را نمی‌خواهیم.

وی ادامه داد: مشکل غربی‌ها با ما بر سر موشک نیست بلکه مشکل آنها بر سر اسلام  و انقلاب است.

رئیس سازمان بسیج مستضعقین با بیان اینکه غربی‌ها می‌خواهند ملت ایران  تبدیل به یک ملت خنثی و بی‌عرضه و حقیر شود که این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد، اظهار داشت: هرگز در باره توان دفاعی کشورمان مذاکره نخواهیم و کرد و در این حوزه هر روز پیشرفت می‌کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.