نقش امام (ره) در بیداری امت اسلام و دشمن ستیزی برجسته است

سردار غیب­‌پرور:
نقش امام (ره) در بیداری امت اسلام و دشمن ستیزی برجسته است
یکشنبه, 03/13/1397 - 12:55
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نقش امام(ره) درانسجام بخشی، بیداری امت اسلام و دشمن ستیزی برجسته است و اگر قرار باشد اسوه، سرمشق و الگویی در قرن‌های اخیر در دشمن­ ستیزی و دشمن­ شناسی معرفی کنیم امام(ره) در صف مقدم آن قرار دارد.
نقش امام (ره) در بیداری امت اسلام و دشمن ستیزی برجسته است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار غلامحسین غیب‌پرور عصر دیروز در جمع دست‌­اندرکاران برگزاری مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) اظهارداشت: امام خمینی(ره) نقش مسیحایی به گردن همه ما دارند و غلو نیست که بگوییم ایشان یک امت را بیدار کردند و روح حیات مجدد در کالبد بشریت دمیدند.

وی افزود: شخصیت امام مترادف است با اصل انقلاب اسلامی و در هر جای کره خاکی پس از ذکر نام ایشان مفهوم انقلاب اسلامی به ذهن متبادر می‌شود و باید گفت نام امام (ره) بر صفحه افکار و اندیشه‌های مردم ظلم‌ستیز دنیا حک شده است.

رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه امام‌(ره) وجه الاسلام و محی الدین است، گفت: ایشان بعد از قرن‌های متمادی غبار از چهره اسلام عزیز زدود و انحرافی که ایجاد شده بود را از بین برد.  

سردار غیب‌پرور با اشاره به نقش امام(ره) درانسجام بخشی، بیداری امت اسلام و دشمن ستیزی گفت: اگر قرار باشد اسوه، سرمشق و الگویی در قرن‌های اخیر در دشمن­ ستیزی و دشمن­ شناسی معرفی کنیم امام(ره) در صف مقدم آن قرار دارد؛ حکیمی که با دید روشن و عمیق آینده انقلاب عزیز را ترسیم فرمود.

وی با بیان اینکه هدف امام از انقلاب اسلامی اعتلای بشریت بود گفت: دشمن از روز اول تمام قد مقابل انقلاب اسلامی ایستاد چرا که متوجه ضرر و زیان این حرکت برای اهداف استعماری خود شد.  

وی با اشاره به خاطرات مردم از دوران حیات حضرت امام(ره) خاطرنشان کرد: در دوران حیات امام هیچ کس فکر ارتحال امام را نمی کرد، غالب مردم وقتی فکر فقدان امام را می کردند بلافاصله آن را از ذهنشان خط می زدند و قبول نمی‌کردند که روزی امام نباشد.

وی افزود: در فقدان امام خمینی(ره)، خداوند عالم، امامی را به ما عطا فرمود که انقلاب را قریب به سه دهه به شایستگی مدیریت کردند، دشمنان انقلاب در زمان حیات امام‌(ره) و در دوران زعامت رهبر معظم انقلاب دشمنی ­های بسیاری کرده ­اند و از کینه و عداوت نسبت به انقلاب در طی این چهل سال دست برنداشته‌اند و این دشمنی ها روز به روز عمیق‌تر و جدیدتر شده است اما مردم پای انقلاب، امام و عهد با شهداء ایستاده‌اند و این تکلیف را بر ما مضاعف می کند.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب چگونگی حفظ انقلاب، مقابله با دشمن و حرکت در مسیر انقلاب با این عمق را برای ما بیان می کنند، هر چند که همه فرمایشات رهبر انقلاب در طول سال راه گشاست اما در سالگرد امام(ره) ایشان مطالبی را بیان می‌کنند که مسیر انقلاب را ترسیم می‌کند، لذا همه نگاه‌ها از داخل و خارج کشور معطوف به بیانات رهبر معظم انقلاب است.

سردار غیب‌پرور با اشاره به کینه دشمنان نسبت به انقلاب اسلامی گفت: در شرایط فعلی انقلاب اسلامی، هجمه دشمن در حوزه‌های داخلی فزونی پیدا کرده و در پی ناامید کرن مردم از نظام و از کاه کوه ساختن است. در عرصه بیرونی هم آمریکایی‌ها جبهه‌ای را با کمک رژیم اشغالگر، سلطنت­ طلبان و منافقین ایجاد کرده‌اند و همه دست به دست هم داده‌اند و فشارها را شدیدتر کرده‌اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به عظمت و شکوه مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) گفت: عاشقان امام از سرتاسر کشور در ماه مبارک رمضان می‌آیند تا در مراسم ارتحال امام، با عشق شرکت کنند و جنس عشق قابل ترجمه نیست، عشق یعنی سرگردانی، تحیر و ذوب شدن که مردم ما متحیر عظمت و واله و سرگشته امام هستند.

سردار غیب‌پرور در پایان ضمن تشکر از همه دست اندرکاران مراسم سالگرد ارتحال اظهار داشت: امروز همه آزادگان دنیا دل به انقلاب اسلامی بسته‌اند و بزرگداشت یاد و سیره امام در هر لباس یک خدمت و عبادت است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.