جانشین سازمان بسیج با بیان اینکه کلید حل مشکلات کشور مدیریت جهادی است، گفت: جهادگران موانع را سدّی در راه خدمت رسانی‌ها نبینند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ مراسم ضیافت افطاری پیشکسوتان جهادی و دانشجویان جهادگر با حضور سردارسرتیپ پاسدار محمد حسین سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین، سردار غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی و جمعی از جهادگران به میزبانی مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی و جهادسازندگی بسیج دانشجویی تهران بزرگ برگزار شد.

سردار سپهر گفت: شهدا در دوران دفاع مقدس لقاء الله را هدف اصلی و مبنای خود در زندگی قرار دادند و جز او کسی را نمی دیدند و خداوند نیز در قرآن وعده داده است که جهادگران در راه حق را جزء بزرگان در بهشت قرار دهد.

وی با بیان اینکه امنیت، عزت و اقتدار امروز ما بخاطر ایثار و از خودگذشتگی شهدا و جانبازان است، اظهار داشت: جهاد دری از درهای بهشت است و این در تنها به روی انسان هایی خودساخته، با اراده ومصمم باز می شود که تنها برای کسب رضایت خدا تلاش می کنند.

سردار سپهر روحیه جهادگران را مانند روحیه رزمندگان دفاع مقدس دانست و تأکید کرد: خدمت رسانی شما جهادگران برای مردم کمتر از ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس نیست.

وی افزود: امروز هم بر پایه شعار «ما میتوانیم» تمام کشورهای منطقه به امنیت ایران و اقتدار ایران اذعان دارند، آمریکایی ها همیشه برای نفوذ در آسیا و حذف سوریه و نابود کردن بعضی از کشورهای خاورمیانه و همچنین نفوذ در شرق آسیا برای مقابله با ایران تلاش کردند اما با حضور ایران همیشه شکست خورده اند.

جانشین سازمان بسیج افزود: امروز ایران اسلامی با قدرت و توانمندی نیروهای مردمی، در اوج اقتدار و عزت قرار دارد.

وی با بیان اینکه ما در حال گذر از یک پیچ تاریخی هستیم، افزود: ملت بزرگ ما و نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران  در حال گذر از یک پیچ تاریخی  است.

سردار سپهر ادامه داد: ما هم‌اکنون در یک نقطه عطف راهبردی و استراتژیک قرار گرفته‌ایم. امروزه سرعت تحولات منطقه‌ای و ملی ایران بسیار پرشتاب شده است، اما در این مقطع دو سؤال درباره ایثارگری و شهادت‌طلبی مطرح است.

جانشین سازمان بسیج افزود: زمانی که انسان وضعیت کنونی را مشاهده و اوضاع را به صورت تحلیلی و دقیق رصد می‌کند، متوجه می‌شود که، امروز تقابل تمام جبهه کفر در مقابل جبهه حق است.

جانشین سازمان بسیج با تاکید بر اینکه مدیریت جهادی یک توصیه نیست ، بلکه یک راهبرد است و مردم و مسئولان باید باور کنند که کلید حل مشکلات کشور مدیریت جهادی است، افزود:  کسانی که در اردوهای جهادی شرکت می کنند مصداق آیه “الذین امنوا وهاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله” هستند که خداوند به آنان توفیق حضور در اردوهای جهادی را عنایت نمود.

سردار سپهر جانشین سازمان بسیج در پایان سخنان خود با تاکید بر ضرورت تبیین راهبرد مدیریت جهادی در کشور گفت: وجود دشمنان متخاصم استکباری و همچنین وجود موانع متعدد پیشرفت در کشور و نیز قرار گرفتن در مرحله ساخت دولت اسلامی،ضرورت تبیین مدیریت جهادی در کشور را خاطر نشان می کند و جهادگران باید با انگیزه و امید فراوان به کار خود ادامه دهند و موانع را سدی در راه خدمت رسانی ها نبینند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.