حجت‌الاسلام سعیدی در تودیع و معارفه نماینده ولی فقیه در سپاه:

مسئولیت نمایندگی ولی فقیه در سپاه یک‌ وظیفه تخصصی است

رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرمانده کل قوا با بیان اینکه کار نمایندگی ولی فقیه یک‌ کار تخصصی است، گفت: وقتی سردار جعفری پرچم تحول و تعالی سپاه را بلند کرد همه ما هم در این راستا حرکت کردیم و اقدامات بسیار خوبی انجام شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ حجت‌الاسلام علی سعیدی رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرمانده کل قوا، طی سخنانی در مراسم تودیع و معارفه نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت: از محضر فرماندهی معظم کل قوا در اعتمادی که بیش از ۱۱ سال در این نهاد مقدس به من داشتند کمال سپاس و تشکر را دارم. هرچند شاید درست نباشد من این را بگویم اما این دوره یک دوره بسیار طلایی بود.

سعیدی خاطرنشان کرد: فرماندهی سپاه ده‌ معاونت دارد که هشت معاونت زیر نشر فرمانده کل قرار دارد اما دو معاونت یعنی نمایندگی و حفاظت زیر نظر فرمانده نیست و حسن انجام وظیفه آن است که با فرماندهی هماهنگ و همراه باشیم.

وی فرماندهی را به مثابه ستون فقرات دانست و گفت: بنده فرماندهی و نمایندگی ولی فقیه را هم‌عرض نمی‌دانم و معتقدم صفر تا صد مسائل با فرماندهی است و این فرمانده است که پرچمدار است و البته نمایندگی هم نقش دارد.

سعیدی با بیان اینکه کار نمایندگی ولی فقیه یک‌ کار تخصصی است، خاطرنشان کرد: وقتی سردار جعفری پرچم تحول و تعالی سپاه را بلند کرد همه ما هم در این راستا حرکت کردیم و اقدامات بسیار خوبی در جهت آن داشتیم که یکی از آنها تعیین خطوط فاصل با تایید رهبری و نیز جلساتی در سپاه و ستادکل نیروهای مسلح بود که حد و مرزها را مشخص کرد.

نماینده سابق ولی فقیه در سپاه ادامه داد: در جهت بهبود معیشت کارکنان نیز تلاش‌های زیادی صورت گرفت.

سعیدی همچنین تشکیل بسیج اساتید در حوزه‌ها را یکی دیگر از اقدامات قابل توجه دوره مسئولیت خود در نمایندگی ولی فقیه در سپاه عنوان کرد است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.