رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عاقبت به خیری مسئولان در مردم داری است قدردانی از این مردم این است که شان نوکری مردم را باور کنیم، بدانیم که ما خادم و خدمت گذار ملت هستیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامحسین غیب پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور صبح امروز در مراسم گرامیداشت ۱۲ بهمن ماه در میدان امام خمینی (ره) بیرجند در جمع مردم، اظهار کرد: از جانب خدای متعال، قرن‌های متمادی بعد از دوران غیبت کبری و امام عصر (عج)، آزادگان و عدالت خواهی امده اند اما تشکیل حکومت اسلامی میسرنشد.

 

 

 

وی افزود: خداوند اراده فرمود که این مهم با دستان قدرتمند امام خمینی (ره) رقم بخورد البته این امام مردمانی همچون شما لازم داشت.

 

 

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: اگر مردم همراه امام نباشند؛ نتیجه خانه نشینی و شهادت امام بین دو نهر آب می‌شود؛ لذا همراهی امت برای موفقیت امام در عرصه جامعه شرط است که در این دوران این اتفاق افتاد هم امام قدر مردمش را دانست و هم امت قدردان امامشان بودند و به همین واسطه خداوند عزت، آبرو و شرف را به این انقلاب و این سرزمین عطا فرمود.

 

 

 

غیب پرور بیان کرد: پیرمردها و میان‌سال‌ها یادشان است قبل از انقلاب حقیقتا ملتی تحقیر شده بودیم؛ در کشوری که جابجایی رئیس دانشگاه تهران را شاه باید از سفیر آمریکا در ایران اجازه بگیرد این استقلال یک کشور بود، نه صنعتی، نه استقلال سیاسی، حتی در جنبه های دفاعی که ما مثلا بزرگترین ارتش منطقه بودیم یک تکنسین آمریکایی به مراتب دستش بازتر از یک ژنرال ارتش در ارتش شاهنشاهی بود.

 

 

 

سردار غیب پرور عنوان کرد: امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی ورق را برگرداند؛ هنر امام زیاد بود اما در یک کلمه امام انسان امروز را با خدا آشتی داد فطرتهای پاک مردم یکبار دیگر متوجه خدا پرستی شد؛ اینکه می‌توان جامعه را در پناه دین خدا مدیریت کرد این هنر امام بود.

 

 

 

وی خاطر نشان کرد: امروز گذشته از بعضی مشکلات داخل، مردم خوب می دانند که ما با شرف و عزت در عالم سرمان را بالا گرفته ایم.

 

 

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: امروز ندای انقلاب اسلامی صلابت و پیام انقلاب اسلامی همه اطراف عالم را درنوردیده است؛ هر کسی در اقصی نقاط عالم وقتی که نام انقلاب اسلامی می‌آید با احترام در مقابل آن گردن خم می‌کند.

 

 

 

امروز ندای صلابت انقلاب اسلامی همه عالم را درنوردیده است

 

سردار غیب پرور اظهار کرد: یکی از وجوه مهم عزت ما ایستادگی درمقابل دشمن است؛ آن روزی که این ایستادگی، مقاومت و مبارز بودن را در مقابل دشمنان از دست بدهیم آن روز روزی است که باید فاتحه انقلاب را خواند.

 

وی تاکید کرد: باید اصرار داشته باشیم و کلام نورانی رهبر انقلاب که فرمودند "جهاد کبیر یعنی قدرت نه گفتن به دشمن" ، آمریکا و رژیم اشغالگر به کمتر از چیزی که راضی هستند این است که اسلام و انقلاب نباشد آثاری از عظمت انقلاب اسلامی روی این کره خاکی وجود نداشته باشد.

 

وی متذکرشد: امروز چه کسی شک دارد که برجام بهانه است؟ امروز چه کسی شک دارد که بیایند قدرت موشکی ما و قدرت دفاعی ما را مطرح کنند و حد هدف آنها آنجا باشد، به هیچ وجه این گونه نیست.

وی بیان کرد: آن روزی که ما دست از اسلام برداریم آمریکایی ها هم آرام خواهند شد؛ آن روزی که ما دست از قرآن و عترت برداریم آن روز روزی است که دنیای استکبار با ما کاری نخواهد داشت لذا قدر این عزت و شرف را باید بدانیم.

 

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور تصریح کرد: امروز اگر یمن ایستادگی می‌کند نگاه به انقلاب شما دارد؛ اگر در سوریه اتفاقات مهمی می‌افتد و آزادگان جهان به فتح و ظفر می‌رسند انقلاب شما را الگو قرار داده اند؛ امروز اگر نامی از صدام نیست به خاطر عظمت انقلاب اسلامی است امروز اگر در لبنان ایستادگی وجود دارد و شخصیتی وزین و بزرگ مانند سید حسن نصر الله ایستادگی می‌کند نگاهش به انقلاب است؛ این انقلاب اسلامی هدیه بزرگ پروردگار عالم نه تنها به ما، بلکه به انسان امروز روی این کره خاکی است.

 

 

 

سردار غیب پرور بیان کرد: امام بزرگوار ما فرمودند "ما در انتظار روئیت خورشید هستیم"؛ ان‌شاءالله باشیم و طلوع آن خورشید عدالت گستر را ببینیم؛ خورشید باید قبلش فجر صادقی داشته باشد فجر صادق آمدن آن خورشید عدالت گستر انقلاب اسلامی است.

 

 

 

وی ادامه داد: فجر صادق اتفاق افتاده است، ما به فضل خدای بزرگ در بین الطلوعین قرار داریم بیچاره آن کسی که در بین الطلوعین بخوابد و آن کسی که دچار غفلت شود اگر خوابمان برد دشمن ما را با لگد بیدار می‌کند اگر خوابمان برد دشمن خانه ما را تصرف خواهد کرد و حیثیتی برای ما نخواهد گذاشت پس باید این را قدر دانست.

 

اگر خوابمان ببرد دشمن ما را با لگد بیدار می کند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشورگفت: انقلاب اسلامی عطیه خدا و نعمت بزرگ خدا است البته قدردانی از این نعمت بخشی متوجه مردم است که وظایف خودشان را خوب انجام

 

دهند، کجای انقلاب بوده که مردم نیامده باشند امروزه احیای محلات به خاطر حضور مردم است؛ مردم معتقد و بیدار و مردمی که انقلاب را دوست دارند.

 

 

 

مسئولان باید شان نوکری مردم را باور کنند

سردار غییب پرور خاطر نشان کرد: یک بخشی هم داریم که متوجه مسئولان است، من خودم را اول می‌گویم و خدا را شاهد می‎گیرم که تنها سخنرانی نیست؛ عاقبت به خیری مسئولان در مردم داری است؛ عاقبت به خیری هر مدیری در این است که قدر این مردم را بداند و قدر دانی از این مردم این است که شان نوکری مردم را باور کنیم بدانیم که ما خادم و خدمت گذار مردم هستیم؛ اگر انقلاب اسلامی مردم داری نکند دیگر نمی‌توان کاری کرد.

 

 

 

وی بیان کرد: باشد که پشت سر رهبر فرزانه آمدن خورشید را ببینیم و درک کنیم خداوند همه ما را قدر دان انقلاب اسلامی قرار بدهد و همه ما را قدر دان این عزت و سرآمدی بگرداند خداوند دشمنان اسلامی را منفور گردانده و خدا کند که همه مسئولان را از صدر تا ذیل هرروز بیشتر متوجه کند که راه شکوفایی انقلاب اسلامی در خدمت صادقانه به این مردم شرافتمند است.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.