خروش نوجوانان كشور هاي اسلامي الهام گرفته از خون شهداي دانش آموز است

سردار نقدي در چهاردهمين جشنواره دانش آموزان مخترع بسيجي:
خروش نوجوانان كشور هاي اسلامي الهام گرفته از خون شهداي دانش آموز است
یکشنبه, 01/28/1390 - 14:43
خون شهداي دانش آموز الگوي مبارزه را به جوانان و نوجوانان كشورهاي اسلامي آموخت و امروز برماست تا با مجاهدت علمي، الگوي فرهنگي و اقتصادي اسلام را به جهانيان معرفي كنيم.
خروش نوجوانان كشور هاي اسلامي الهام گرفته از خون شهداي دانش آموز است
به گزارش روابط عمومي رياست سازمان بسيج مستضعفين، سردار محمد رضا نقدي در چهاردهمين جشنواره دانش آموزان ممتاز، مبتكر و مخترع بسيجي، با اشاره به مجاهدت هاي دانش آموزان در دوران دفاع مقدس گفت: اينكه امروز مي بينيم در خيابان هاي منامه، صنعا، قاهره و بيابان هاي ليبي، نوجوانان و جوانان كشورهاي اسلامي سينه خود را سپر گلوله دژخيمان آمريكا و خون مطهرشان را فداي اعتلاي پرچم اسلام و توحيد مي كنند، به بركت خون شهداي دانش آموز ماست كه در دوران دفاع مقدس در صف اول مبارزه با استكبار جهاني قرار داشتند.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين با قدرداني از رشادت هاي شهيدان «مرحمت بالا زاده» و «سهام خيام»، تصريح كرد: امسال اين توفيق الهي نسيب بسيج دانش آموزي شده است كه نام بلند و مرام گهربار اين دو شهيد گرانقدر و والا مرتبه، به عنوان شهداي شاخص بر تارك برنامه هاي بسيج دانش آموزي خواهد درخشيد.

وي افزود: امثال شهيدان «مرحمت بالا زاده» و «سهام خيام»، كه در سنين نوجواني جان شان را فداي اعتلاي اسلام كردند، الگوي مبارزه و جهاد اسلامي را به جوانان و نوجوانان مسلمان آموختند و دانش آموزان ما امروز وظيفه اي سنگين تر را برعهده دارند چرا كه مي بايست با جهاد علمي خود، الگوي اقتصادي و فرهنگي اسلام را به جهانيان معرفي كنند.

سردار نقدي ادامه داد: شهداي دانش آموز ما جهاني مي انديشيدند و به چيزي كمتر از به احتراز در آوردن پرچم اسلام در سراسر عالم راضي نبودند. ما نيز امروز موظفيم با پيگيري آرمان هاي امام راحل (ره) و شهداي انقلاب اسلامي و حمايت همه جانبه از ملت هاي منطقه، گامي بزرگ را در راستاي حصول پيروزي نهايي برداريم.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين در خصوص الزامات سال جهادي اقتصادي، خاطر نشان كرد: جهاد علمي زير مجموعه جهاد اقتصادي است و تسلط بر علم، لازمه دست يابي به اقتصادي متعالي است و ان شا الله با شكل گيري جهاد اقتصادي، شاهد معرفي الگوي اقتصاد اسلامي به ملت هاي جهان خواهيم بود.

وي با اشاره به استعداد شگرف نوجوانان كشورمان تصريح كرد: حركت علمي كشور به بركت مجاهدت هاي دانش آموزان مومن و بسيجي، حيرت جهانيان را برانگيخته است و اين روند به خواست خداوند متعال تا قرار گرفتن ايران اسلامي بر سكوي اول علم و فناوري ادامه خواهد داشت

.::گزارش تصویری جشنواره::.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.