مهندسين درسال جهاد اقتصادي سنگين ترين تكليف را دارند

سردار نقدي در جمع مهندسان بسيجي زائر راهيان نور:
مهندسين درسال جهاد اقتصادي سنگين ترين تكليف را دارند
پنجشنبه, 01/11/1390 - 14:43
در سالي كه رهبر معظم انقلاب، فرمان جهاد اقتصادي را صادر نموده اند، مهندسين و متخصصين وظيفه بسيار سنگيني برعهده دارند
مهندسين درسال جهاد اقتصادي سنگين ترين تكليف را دارند
به گزارش روابط عمومي رياست سازمان بسيج مستضعفين، سردار نقدي در مراسم افتتاحيه سومين دوره اعزام مهندسان به مناطق عملياتي دفاع مقدس در آبادان، با تاكيد بر اهميت تحقق جهاد اقتصادي در كشور گفت: عامل اصلي در تحقق جهاد اقتصادي، الگو گيري از مجاهدت ها و جانفشاني هاي شهدا و رزمندگان اسلام دردوران 8 سال دفاع مقدس است و مهندسين ما كه وظيفه بسيار خطيري را در اين عرصه بر عهده دارند، مي بايست با درس گرفتن از رشادت هاي مهندسين بسيجي در دوران دفاع مقدس به وظيفه الهي خود عمل كنند.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين، افزود: نيت الهي و اخلاص عامل اصلي همه معجزاتي بود كه مهندسان بسيجي در دوران دفاع مقدس آفريدند و امروز اگر چه امكان مجاهدت در قالب نظامي فراهم نيست، لكن اگر نيت هايمان را خالص كنيم اين بار شاهد بروز همان معجزات و نصرت هاي الهي در قالب جهاد اقتصادي خواهيم بود.

وي با اشاره به رشادت هاي مهندسان در عرصه دفاع مقدس گفت: قلب پاك و فكر سليم مهندسان بسيجي محل نزول معجزات الهي بود. به همين دليل ابتكارات مهندسان ما جهان را به حيرت وا داشت كه عبور از رودخانه اروند و ساخت پل بعثت نمونه اي از اين نصرت ها و معجزات الهي است.

سردار نقدي با اشاره به تحولات منطقه و بيداري اسلامي شكل گرفته در ميان امت هاي مسلمان، تصريح كرد: بيداري اسلامي كنوني ثمره خون شهداست و به بركت مجاهدت هاي بسيجيان در دوران دفاع مقدس، به پيروزي نهايي نزديك شده ايم.

وي در پايان، خاطر نشان كرد: ايران اسلامي امروز الگوي الهام بخش انقلابي در سطح جهان است و با تحقق جهاد اقتصادي، الگوي اقتصاد و سازندگي اسلام را نيز به ملت ها معرفي خواهيم كرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.