رژيم صنعاء حكم سرنگوني خود را امضا كرد

رهبر جنبش حوثي در يمن:
رژيم صنعاء حكم سرنگوني خود را امضا كرد
شنبه, 12/28/1389 - 14:43
رهبر جنبش حوثي در پي كشتار روز گذشته انقلابيون يمني در صنعاء با صدور بيانيه اي اعلام كرد كه خون هاي ريخته شده ، پاياني بر حكومت رژيم عبدالله صالح است.
رژيم صنعاء حكم سرنگوني خود را امضا كرد
رهبر جنبش حوثي در يمن:
رژيم صنعاء حكم سرنگوني خود را امضا كرد
خبرگزاري فارس: رهبر جنبش حوثي در پي كشتار روز گذشته انقلابيون يمني در صنعاء با صدور بيانيه اي اعلام كرد كه خون هاي ريخته شده ، پاياني بر حكومت رژيم عبدالله صالح است.

به گزارش فارس، "عبدالملك بدرالدين الحوثي " رهبر جنبش الحوثي در يمن در پي قتل عام روز گذشته انقلابيون يمني در صنعاء بدست مزدوران رژيم "علي عبدالله صالح " بيانيه اي صادر كرد كه نسخه اي از آن به دست خبرگزاري فارس رسيده است.

در اين بيانيه آمده است: با درد و تاسف بسيار جنايات وحشيانه و خونين ظهر امروز رژيم صالح عليه مردم بي گناه تحصن كننده در ميدان "التغيير " صنعاء را پيگيري كرديم. ما اين اتفاق را يك جنايت تاسف بار مي دانيم و اين خون هاي پاكي را كه در ميدان [التغيير] جاري شد را پايان حكومت ظالم و ان شاء الله آغاز فجر جديدي براي اين ملت مي دانيم. ملتي كه از اين رژيم جنايت كار رنج مي برد.

ما در ادامه اين جنايت وحشيانه رژيم علي عبدالله صالح را كه با تمام اصول اسلامي و ارزش هاي انساني و اخلاقي در تعارض است محكوم مي كنيم و با جوانان تحصن كننده در ميدان "التغيير " و تمام ميدان هاي يمن و نيز تظاهرات كنندگاني كه خواستار سرنگوني رژيم حاكم هستند، اعلام همبستگي و تاكيد مي كنيم كه ما نيز در كنار آنها مي ايستيم و با رژيم ظالم و مستبد حاكم روبرو خواهيم شد تا ان شاء الله آن را سرنگون كنيم.

وي افزود: آن چه كه رژيم حاكم در حق مردم يمن در طول تاريخ حاكميت خونين خود انجام داده و نيز آنچه كه امروز در ميدان التغيير انجام داد را محكوم مي كنيم و همه را جناياتي ضد بشريت مي دانيم كه ملت يمن نمي تواند آن را بدون حساب و مجازات فراموش كنند. هرچند كه اين خون هاي پاك و طاهر موجب افزايش ثبات و پايداري ملت يمن خواهد شد و آن ها را به تداوم مبارزه و مقاومت تا سقوط رژيم ديكتاتور حاكم ترغيب مي كند تا به اين ترتيب تمام جنايتكاران و خونريزان محاكمه شوند.

ما همچنين در مقابل اين جوانان بزرگوار، پايدار و صابر كه با اين مبارزه مسالمت آميز خود بهترين صحنه ها و تصاوير را خلق كرده اند و در مقابل سلاح، خشونت و كشتار هاي پياپي مانند كوه هايي پايدار مقاومت كردند، خشوع مي كنيم و به احترام آن ها مي ايستيم.

در پايان اين بيانيه آمده است: اي قهرمانان يمن و اين جوانان بزرگوار ما به شما و تمام مردم يمن اعلام مي كنيم كه ان شاء الله تا پايان اين مبارزه مسالمت آميز با شما خواهيم ماند. مبارزه بزرگي كه سراسر يمن را براي مقابل با ظلم و استبداد متحد كرد. ما با شما هستيم. خون شما خون ماست. مبارزه شما مبارزه ماست تا به اين ترتيب تمام آرزوها و آرمان هاي مردم يمن در زمينه عدالت، آزادي و امنيت محقق شود و كابوس ظلم و فساد و استبداد از بين برود.

رهبر جريان حوثي همچنين با تمام خانواده ها و بازماندگان شهداي انقلابي يمن و نيز تمام مردم يمن اعلام همدردي كرد و براي زخمي ها آرزوي سلامت و شفا كرد.

ولا حول و لا قوة إلا بالله العلي العظيم و صلي الله علي محمد وآله الطاهرين

دفتر اطلاع رساني عبدالملك بدرالدين الحوثي

13 / ربيع الثاني / 1432ه

انتهاي پيام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.