از مواضع مراجع شيعه درحمايت از مردم بحرين تقدير كرد

جنبش الوفاق تقدير كرد:
از مواضع مراجع شيعه درحمايت از مردم بحرين تقدير كرد
پنجشنبه, 12/26/1389 - 14:43
نماينده فراكسيون مستعفي "الوفاق " بحرين از مواضع مراجع تقليد ايران و لبنان در قبال جنايت هاي نيروهاي نظامي بحريني و سعودي عليه ملت بحرين تجليل و قدرداني كرد.
از مواضع مراجع شيعه درحمايت از مردم بحرين تقدير كرد
خبرگزاري فارس: نماينده فراكسيون مستعفي "الوفاق " بحرين از مواضع مراجع تقليد ايران و لبنان در قبال جنايت هاي نيروهاي نظامي بحريني و سعودي عليه ملت بحرين تجليل و قدرداني كرد.

به گزارش فارس، "سيدمحمد سيدمجيد " در گفت وگو با شبكه خبري العالم اظهار داشت: در حال حاضر ما به شدت به اين گونه مواضع يكپارچه از سوي علما نيازمنديم و بدون شك اين موضع گيري ها مرهمي بر زخم همه بحريني ها بود. در واقع علماي اسلام، زبان گوياي امت هستند.

وي تصريح كرد: تظاهر كنندگان تاكيد كرده بودند كه تظاهرات آنها از ميدان "اللولوه " به سمت سفارت عربستان سعودي مسالمت آميز خواهد بود اما ناگهان با تيراندازي و شليك گاز اشك آور مواجه شدند. پيش از آن كه به تظاهر كنندگان حمله شود، هيچ اقدامي جز دعا و توسل به خداوند از سوي تظاهر كنندگان صورت نگرفته بود.

سيدمحمد سيدمجيد تاكيد كرد: نظاميان سعودي در تيراندازي اشتباه كردند، آنها پنجاه سال پيش بايد لوله تفنگ هاي خود را به سمت اشغالگران نشانه مي گرفتند كه سرزمين فلسطين را اشغال كرد و مقدسات ما را تصرف كرد اما اينك آنها بعد از پنجاه سال سكوت به بحرين آمده اند تا ملتي بي گناه را كه خواهان حقوق مسلم خود است به قتل برسانند و به كساني كه طالب عزت ملي خود هستند، تيراندازي مي كنند.

گفتني است نظاميان سعودي كه بحرين را اشغال كرده اند، تاكنون جنايت هاي بسياري در اين كشور مرتكب شده اند كه صحنه هاي تكان دهنده آن از رسانه هاي تصويري پخش مي شود.

انتهاي پيام/++

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.