مسئول سازمان بسیج رسانه:

مسئولان رسما به دولت انگلیس به دلیل دخالت در امور داخلی ایران اعتراض کنند

رسانه های انگلیسی آن چیزی را از دولتشان نمایش می دهند که از بالا به آنها دیکته شده باشد اما در ایران رسانه ها آزاد هستند و نمونه آن هم برگزاری چند ده انتخابات با حضور رسانه های مختلف از طیف های گوناگون است که گاهی آنقدر آزادانه عمل می کنند که برای همه مخاطبان حتی طرفدارانشان هم عجیب می نماید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج، مسعود بصیری اظهار داشت: قطعا مردم کشورمان بر اساس دیکته انگلیسی انتخاب خود را انجام نمی دهند اما تبلیغات رسانه دولتی بریتانیا برای مردم کشورمان یک توهین آشکار به آنهاست و مسئولان لازم است به این دلیل رسما اعتراض خود را به دولت انگلیس اعلام کرده و تصریح کنند که انجام مذاکرات و گفت و گو درباره موضوعات هسته ای دلیل بر جری شدن این دولت برای دخالت در امور کشورمان نیست.

بصیری که در جمع برخی اهالی رسانه استان فارس سخن می گفت افزود: اگر قرار بود ایرانی ها طبق نظر انگلیس و آمریکا رفتار کنند نیازی به انقلاب نداشتند و محمدرضا پهلوی برای آنها کفایت می کرد اما انقلاب ۵۷ نشان داد که ملت ایران خواهان کوتاه شدن دست اجابت در سرنوشت خود است.

وی ادامه داد: انگلیس باید بفهمد که دوره استعمار کردن ملت ها به پایان رسیده و به خصوص مردم ایران سالهاست این را به آنها یادآوری کرده اند.

مسئول سازمان بسیج رسانه تصریح کرد: آنها بهتر است به مردم خود درباره دموکراسی کشورشان توضیح دهند و بگویند چرا سالهاست در این کشور و آمریکا فقط چند حزب توان انتخاب شدن را دارند و چرا هیچ گاه یک حزب مستقل توان رقابت با احزاب قدیمی مشهور در غرب را پیدا نمی کند. دولت انگلیس بهتر است درباره مجلس اعیان خود به مردمش توضیح دهد و بگوید چرا عضویت در این مجلس تا چندی پیش به صورت موروثی در بین خانواده‌های اشراف و دارای عنوان اشرافی مانند "لرد" رواج داشت و حتی با اصلاح قانون بازهم این مجلس فقط به افراد خاص اختصاص دارد و مردم در تعیین سرنوشت آنها تاثیر مهمی ندارند.

بصیری اظهار داشت: رسانه های انگلیسی آن چیزی را از دولتشان نمایش می دهند که از بالا به آنها دیکته شده باشد اما در ایران رسانه ها آزاد هستند و نمونه آن هم برگزاری چند ده انتخابات با حضور رسانه های مختلف از طیف های گوناگون است که گاهی آنقدر آزادانه عمل می کنند که برای همه مخاطبان حتی طرفدارانشان هم عجیب می نماید؛ لذا بهتر است بی بی سی فارسی گاهی وقت بگذارد و به جای دخالت در امور سایر کشورها به مشکلات درونی این کشور نگاه کند. در واقع آنها این روزها خار را در چشمان دیگران می بینند اما از تنه درخت فرورفته در چشم خودشان غافل هستند.

وی در پایان گفت: البته در داخل کشور هم کسانی که نام آنها توسط بی بی سی برده می شود و برایشان رپرتاژ آگهی لندنی پخش می شود، باید عکس العمل نشان داده و همچنان که از یک انتقاد ساده برمی آشوبند، از این توهین بزرگ به خودشان و ملتشان آشفته شده و فریاد دوری از این رسانه ها را سر بدهند. آنهایی که معتقدند ظرف یک هفته آرای دیگران را ۵۰ درصد افزایش می دهند، باید از حامیان خود بخواهند که توی دهن رسانه دولتی انگلیس بزنند نه این که سکوت کرده و به فکر رای عده معدود دوستدار انگلیس باشند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

شیعیان نیجریه، مسلمانان فراموش شده
واکاوی مفهوم «آتش به اختیار»