فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: کسانی که درباره قدرت دفاعی موشکی و امنیت کشور با غرب هم‌صدا هستند، یا فهم ندارند و یا اینکه در جبهه آن‌ها هستند.
۱۳۹۷-۰۳-۱۹ ۰۹:۴۴
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: بازی انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس نمی‌تواند آرمان مسلمانان جهان را خدشه‌دار کند.
۱۳۹۷-۰۳-۱۹ ۰۹:۳۹
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به یُمن انقلاب اسلامی امروز رژیم کودک‌کش صهیونیستی با صحنه‌ای مواجه شده که شکست آن را در منطقه در پی دارد.
۱۳۹۷-۰۳-۱۹ ۰۹:۲۶
راهپیمایی روز جهانی قدس دیروز در بیش از ۹۰۰ شهر ایران در حالی برگزار شد که بیش از ۵ هزار و ۳۰۰ عکاس، خبرنگار و تصویربردار داخلی و خارجی این مراسم را پوشش خبری و رسانه‌ای می‌دادند.
۱۳۹۷-۰۳-۱۹ ۰۹:۱۶
رئیس سازمان بسیج مستضعفین انتصاب امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد را به سمت فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) تبریک گفت.
۱۳۹۷-۰۳-۱۹ ۰۹:۱۰
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نقش امام(ره) درانسجام بخشی، بیداری امت اسلام و دشمن ستیزی برجسته است و اگر قرار باشد اسوه، سرمشق و الگویی در قرن‌های اخیر در دشمن­ ستیزی و دشمن­ شناسی معرفی کنیم امام(ره) در صف مقدم آن قرار دارد.
۱۳۹۷-۰۳-۱۳ ۱۲:۵۵
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه پرچم ایران اسلامی در جبهه های ورزشی، فرهنگی و سیاسی توسط قهرمانان وطن به اهتزاز درآمده است، گفت:ورزشکاران جوانمرد همان رزمندگان مدافع حرم هستند.
۱۳۹۷-۰۳-۱۳ ۰۹:۰۸
جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هیچ کس نمی تواند قدرت ‌موشکی را نابود کند و اگر می ترسند به پناهگاه بروند، گفت‌: حداکثر کار آنها تحریم کردن است اما ایران غنی است.
۱۳۹۷-۰۳-۰۸ ۰۸:۴۲
فرمانده سپاه تهران بزرگ از دستگیری دو تیم خربکار در پایتخت خبر داد.
۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۲۳:۴۲
نماینده ولی فقیه در سپاه، پاسداری را به معنای رفع و دفع خطر از انقلاب در تمامی عرصه‌ها توصیف کرد.
۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۱۳:۲۹
جانشین سازمان بسیج با بیان اینکه کلید حل مشکلات کشور مدیریت جهادی است، گفت: جهادگران موانع را سدّی در راه خدمت رسانی‌ها نبینند.
۱۳۹۷-۰۳-۰۶ ۱۰:۳۱
رئیس ستاد انتفاضه و قدس گفت: جنایات صهیونیست‌ها خللی در عزم راسخ و اراده پولادین ملت فلسطین ایجاد نخواهد کرد.
۱۳۹۷-۰۳-۰۵ ۱۳:۰۳
عملیات آزادسازی خرمشهر هنوز پایان نیافته است و به فرموده فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) "خرمشهرها در پیش است" و عملیات "الی بیت المقدس" تا نابودی رژیم غاصب صهیونیستی و آزادی قدس شریف ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۷-۰۳-۰۲ ۱۲:۰۵
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز نیروهای مسلح بیش از هر زمان دیگری از جهت قدرت دفاعی و آمادگی‌های نظامی در اوج به سر می‌برند و در توسعه قدرت دفاعی خود منتظر مجوز و لبخند هیچ قدرتی نیستند.
۱۳۹۷-۰۳-۰۲ ۱۱:۴۵

صفحات