دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت:‌ امیدواریم ملت ایران با هوشمندی و صبوری جواب رجز‌خوانی دشمنان نادانی هم‌چون ترامپ رئیس جمهور آمریکا را بدهند.
۱۳۹۶-۰۷-۰۲ ۱۳:۴۰
مشاور فرماندهی کل قوا گفت: ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی امروز ملتی مقتدر، شکست‌ناپذیر و الگو برای دنیا تلقی می‌شود.
۱۳۹۶-۰۷-۰۲ ۱۳:۳۷
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از برگزاری آیین تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم پاسدار «محسن حججی» در روز چهارشنبه پنجم مهرماه در تهران خبر داد.
۱۳۹۶-۰۷-۰۲ ۱۳:۳۵
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دفاع مقدس هشت سال به طول انجامید اما این دفاع با همه گستردگی تنها یک مینیاتور از عاشورای اباعبدالله است، آنچه در عاشورا می‌توان دید همان را نیز می‌توان در دفاع هشت ساله دنبال کرد.
۱۳۹۶-۰۷-۰۲ ۰۹:۱۸
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: موشک بالستیک «خرمشهر» که امروز رونمایی شد، ۲ هزار کیلومتر بُرد دارد.
۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۱۰:۳۹
فرمانده بسیج سازندگی کشور گفت: موقعیت ایران اسلامی از نظرامنیت درمنطقه منحصر به فرد است و مذاکره با دشمنان وکشور‌های استکباری فایده‌ای ندارد.
۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۱۰:۳۳
من نمیگویم با دنیا قطع رابطه کنید، این اصلاً نظر بنده نیست. از اوّلِ انقلاب، بنده جزو آن آدمهایی بودم که اصرار داشتم بر ارتباط -ارتباط با اطراف دنیا- الان هم همان عقیده را دارم، لکن بحثِ من این است که ما پای قدرتمند و طبیعیِ خودمان را با عصای بیگانه عوض نکنیم.
۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۱۰:۱۶
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه رئیس‌جمهور آمریکا هر آنچه توانست به انقلاب و مردم متدین ‌ایران در سخنرانی‌اش در سازمان ملل توهین کرد، گفت: مسئولان ما و در رأس آن‌ها رئیس‌جمهور محترم باید به دهان این دشمن گستاخ و پررو بزنند .
۱۳۹۶-۰۶-۳۰ ۰۹:۲۲
جانشین سازمان بسیج مستضعفین، گفت: ان شاءالله عشایر بسیجی غیرتمند که نماد وحدت اقوام و عشایر کشور هستند با آمادگی کامل با حضور در رژه ۳۱ شهریور این فرصت را مغتنم شمرده و پیام خود را به کشورهای خارجی می رسانند.
۱۳۹۶-۰۶-۳۰ ۰۸:۵۵
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه اتهام زنی ترامپ به ایران، زیبنده آمریکا و دولت فاسد و قلدر آن است، تأکید کرد: زمان آن رسیده‌است که محاسبات غلط آمریکا را تصحیح کنیم.
۱۳۹۶-۰۶-۳۰ ۰۸:۵۱
حجت الاسلام تویسرکانی گفت: ما دولت را از خودمان می دانیم و حاضریم برای موفقیت او از هیچ کمکی دریغ نکنیم و همواره در این راه سخت دعاگوی دولت بودیم.
۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۰۸:۵۳
سردار فضلی گفت: موضوعی همچون رعایت ایمنی و لحاظ کردن تمهیدات لازم برای حفظ جان مسافران و زائران راهیان نور در جاده ها آنقدر برایمان اهمیت دارد که طرح سختگیرانه ای در نظر گرفته ایم.
۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۰۸:۰۳
جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) چگونگی جذب افراد در سپاه، ورود به دانشگاه افسری امام حسین (ع) و تحصیل در آن دانشگاه را تشریح کرد.
۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۰۷:۵۷
آنجایی که قانون هست، ملاحظه‌ی هیچ‌کس را نکنید؛ با جرئت وارد بشوید، با دلیری وارد بشوید، وظیفه‌ای را که قانون بر عهده‌ی شما گذاشته است انجام بدهید. از قانون تخطّی نباید کرد، در اجرای قانون هم هرگز تأمّل و تردید نباید ورزید. آنجایی که قانون است باید اجرا کنید.
۱۳۹۶-۰۶-۲۷ ۱۶:۱۳
سردار سلیمانی گفت: جنایت بر علیه مردم مظلوم و مسلمان میانمار نشان دهنده چراغ سبز غربی ها به سرکردگی امریکا و اسرائیل به مسئولان دولت این کشور است.
۱۳۹۶-۰۶-۲۷ ۱۴:۰۵

صفحات