جزوه‌های مطالعاتی ویژه سخنرانان و اساتید روشنگری با موضوع انقلاب اسلامی و فرآیند تحقق اهداف اسلامی از منظر امام خامنه ای منتشر شد.
۱۳۹۶-۱۱-۱۴ ۱۰:۴۵
جزوه مطالعاتی ویژه سخنرانان و اساتید روشنگری با موضوع بسیج از منظر امام خامنه ای منتشر شد.
۱۳۹۶-۰۸-۲۰ ۱۱:۴۶
جزوه مردم سالاری دینی ویژه اساتید و سخنرانان نهضت روشنگری منتشر شد.
۱۳۹۶-۰۸-۲۰ ۱۱:۴۲
آنچه از تاریخچه‌ی بحث و چارچوب گفتمانی مقام معظم رهبری برمی‌آید، آتش‌به‌اختیار بیشتر در انجام کارهای پیش‌برنده و حل‌کننده‌ی مشکلات انقلاب اسلامی است. معنایی که می‌توان با زمینه‌های موجود از آتش‌به‌اختیار استیفا کرد، اقدام درست و به‌موقع با در نظر نگرفتن محدودیت‌های لجستیکی و حمایتی و حتی ایستادگی در مقابل سنگ‌اندازی‌هاست.
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۴:۰۶
جا داشت جناب طلايي كه همواره با سكوت خود، بر ليبراليزم فرهنگي حاكم بر شهرداري تهران و اقداماتي چون برگزاري اعياد مذهبي مختلط (!) با حضور خوانندگان موسيقي زير زميني و فروش بستني طلايي ۲۵۰ هزار توماني، مهر تاييد زده است؛ به جاي ارائه توصيه هاي بديهي و ابتدايي، گزارشي از عملكرد شهرداري تهران در خدمت رساني به هيئات مذهبي ارائه مي كرد.
۱۳۹۶-۰۳-۲۷ ۱۱:۱۱
فارين افيرز از جمله مطرح ترين نشريات آمريكايي در حوزه ديپلماسي و روابط بين الملل محسوب مي شود و نوعي رابطه اثرگذاري متقابل بين اين نشريه و نخبگان سياسي حوزه آنگلوساكسون برقرار است. اين نشريه راهبردي، اخيرا با انتشار تحليلي به رزمايش نيروي دريايي جمهوري اسلامي واكنش نشان داده است كه بسياري از بخش هاي آن جاي تامل دارد. هرچند اقتدار نيروي دريايي جمهوري اسلامي بر كسي پوشيده نيست، اما نگاه از زاويه دشمن به توانايي هاي كشورمان و اعترافات آنان به قدرت نظامي جمهوري اسلامي؛ از اهميت خاصي برخوردار است.
۱۳۹۶-۰۳-۲۷ ۱۱:۱۱
در اين نوشتار سعي خواهد شد تا در حد امكان به آماري اشاره شود كه مؤسسات آمريكايي ابراز داشته اند و در واقع به وقايع و رويدادهايي ارجاع شود كه رسانه هاي ايالات متحده خود بدان اذعان داشته اند. بي ترديد، با چنين رويكردي كه در اين مقال اتخاذ شده است، در حقيقت وضعيت از آنچه وصف خواهد شد وخيم تر است.
۱۳۹۶-۰۳-۲۷ ۱۱:۱۱
حضرت علي اكبر (ع) فرزند حسين بن علي بن ابيطالب(ع) و ليلي بنت ابي مرة بن عروة بن مسعود ثقفي ، در اوايل خلافت عثمان بن عفان، يازدهم شعبان سال ۳۳ هجري قمري در مدينه به دنيا آمد و در سن ۲۸ سالگي در كربلا به شهادت رسيد.
۱۳۹۶-۰۳-۲۷ ۱۱:۱۱
۱۳۹۶-۰۳-۲۷ ۱۱:۱۱
سپاه بنا شد تا با سرلوحه قرار دادن راه سالار شهيدان عزت و افتخار ايراني را در سايه معنويتي كه پس از انقلاب پديد آمده بود احيا كند و نقشي محوري و تعيين كننده در دفع حملات دشمنان دين و كشور داشته باشد.
۱۳۹۶-۰۳-۲۷ ۱۱:۱۱
در آموزش مهارت هاي زندگي، توجه ويژه اي به مهارت ارتباط مؤثر شده است. ارتباط، يكي از اساسي ترين نيازهاي انساني است كه زندگي منهاي اجتماع، براي او بي معناست. مهارت ارتباط به افراد مي آموزد كه چگونه و با چه روش هايي به يك ارتباط موفق دست يابند؛ ارتباطي كه بتوان با آن به اهداف موردنظر رسيد. افراد نيز در روان شناسي از نظر سطح ارتباط، در دسته بندي هاي گوناگون جاي مي گيرند.
۱۳۹۶-۰۳-۲۷ ۱۱:۱۱

صفحات

تبلیغات

شیعیان نیجریه، مسلمانان فراموش شده
واکاوی مفهوم «آتش به اختیار»